V skupini “Gosenice”  je zbrana vesela družba  sedemnajstih otrok starih  med tremi in štirimi leti. V teh treh mesecih smo se med seboj dobro spoznali in se v skupini dobro počutimo. Vzgojiteljici Eva in Jana  nam vsak dan pripravita  zanimive dejavnosti, v katerih neizmerno uživamo.

Najraje pa se veliko gibamo in to nam je zelo všeč. Radi raziskujemo naravo, ustvarjamo, poslušamo pravljice in prepevamo pesmice.

   

Radi pa se tudi razmigamo v telovadnici.

 

 

V mesecu oktobru, v okviru projekta SKUM,  nas je obiskala gospa Tamara Kranjec-Laganin in nas navdušila s predstavo En, en, ti pa pojdeš ven! Naučila nas je nekaj novih pesmic in izštetvank.

 

V teh mesecih smo v okviru projekta Pomahajmo v svet, začeli s prvo temo, in sicer  To sem jaz! Preko iger smo spoznavali dele telesa, se poskušali  narisat, prav tako pa smo tudi poslušali pravljice, ter prepevali pesmice na to temo.

   

 “Gosenice”, Eva in Jana

(Skupno 265 obiskov, današnjih obiskov 1)