Približali smo se koncu šolskega leta in pred nami so počitnice. Vsi se jih že veselimo in jih težko pričakujemo. Oddih na morju, v hribih, toplicah …

V skupini Čebelice smo v tem letu naredili velik korak. S septembrom smo zamenjali okolje in se skozi vse leto prav prijetno počutili v naši novi igralnici in enoti Mavrica. Postali smo malce starejši, pogumnejši, … saj se zavedamo, da smo korak za korakom bližje šoli.

Skozi leto smo se dotaknili mnogih tem, razvijali svoja močna in šibka področja, uživali v gibanju na prostem, neizmerno radi obiskovali gozd, ustanovili žoga bend in prvič zaigrali na javni prireditvi, gradili medsebojne odnose in postali pravi prijatelji.

Zdaj pa kot pravi pesem Natalije Krašna:

Čaka nas morje,

čakajo igrače,

čaka nas kuža,

ki po trati skače.

Čaka nas sonce,

da obarva lička,

čaka nas vetrič,

da poletim kot ptička.

Nasvidenje zdaj vrtec,

se vrnemo nazaj,

ko pridejo otroci

in v skupini bo spet raj.

Uživajte v poletju in se vidimo spet septembra!

Otroci, Marija in Katja

 

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)