Tudi pri Čebelicah smo obeležili občinski praznik in to na prav poseben način. Najprej smo se po zajtrku poveselili s slavljencem, ki je prav tega dne dopolnil pet let in mu zaželeli vse najboljše.

Nato pa smo si nadeli varnostne brezrokavnike in se podali na sprehod do železniške postaje. Ob cesti smo najprej opazili, da so na drogovih tega dne plapolale kar tri vrste zastav: evropska, slovenska in občinska. Otroci so bili navdušeni nad različnimi vrstami vozil, dobro so že poznali prometne znake in kmalu smo se že znašli pred vhodnimi vrati železniške postaje.

Spoznali smo kje lahko kupimo vozovnico, da vlaki vozijo po točno določenem voznem redu in imeli priložnost slišati zvočno napoved prihoda potniškega vlaka iz smeri Maribor, ki je nadaljeval pot v Koper. Čas na železniški postaji je prehitro minil in obljubili smo si, da jo še kdaj obiščemo.

Otroci, Marija in Katja

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)